Contact

ARSENAAL/LAZARUS

Hanswijkstraat 63, 2800 Mechelen 

t. 015 42 25 44 - f. 015 42 25 60 

onthaal@arsenaallazarus.be


Het ARSENAAL

ingang Hanswijkstraat 63 - op weekdagen van 9u tot 12u30 en van 13u30 tot 17u

ingang langs het Dijlepad in de Kruidtuin - voorstellingen en De Foyer van het ARSENAAL

wegbeschrijving 


Onthaal en tickets

reserveringen en algemene vragen - Laura Vanhalle - onthaal@arsenaallazarus.be en laura@arsenaallazarus.be  


Directie

artistieke en algemene leiding - Willy Thomas -  willy@arsenaallazarus.be  

huisgezelschap - LAZARUS


Financiën en personeel

zakelijke leiding en coördinatie financiën - Lest Matterne - lest@arsenaallazarus.be

assistentie - Kim De Ranter -  kim@arsenaallazarus.be


Coördinatie en communicatie

artistieke coördinatie en communicatie - Inge Geens - inge@arsenaallazarus.be 

website, pers en communicatie - Hanka Roelandt - arsenaal/lazarus@arsenaallazarus.be

promotie, publiciteit en catering - Ilse Maximus - ilse@arsenaallazarus.be

coördinatie externe relaties - Carolina Maciel de França - carolina@arsenaallazarus.be

dramaturgie - Sarah Eisa - sarah@arsenaallazarus.be


Technische ploeg

technische ploeg - techniek@arsenaallazarus.be 

coördinatie infrastructuur - Jonas De Smet - jonas@arsenaallazarus.be